KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257042

nr 1225 7042

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Vintermotiv, signerad. Olja på duk, 44x54 cm

Kondition: skadad duk

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:17:43

17/12 12:56:57 1      Vinnande bud

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar