KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224103

nr 1222 4103

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad -39. Olja på duk, 49x64 cm

Kondition: slitage

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:22:14

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar