KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061005
nr 1406 1005
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -54, tulpaner i kruka. Olja på pannå, 50x61 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:59:52
250 kr
500 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman