KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088078
nr 1408 8078
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -55. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:36:34
19/7 17:15:20
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman