KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835298
nr 1383 5298
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, daterad 1941. Olja på duk, 64x52 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:19:55
7/3 16:51:24
100 kr
8/3 16:53:27
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman