KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061044

nr 1406 1044

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -48, Kustmotiv. Olja på pannå, 65x81 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:59:47

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman