KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835301
nr 1383 5301
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Ej signerad. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 81x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:34:19
100 kr
150 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman