KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554292

nr 1255 4292

Amir Timergaleev, Ryssland, fågel, signerad. Olja på duk, 60x40

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:04:25