KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846167
nr 1384 6167
Alvin Silvrants, "Godmothers offer". Signerad, daterad 2019. Akryl på duk, 70x50 cm, oramad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:14:13
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr