KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12473613

nr 1247 3613

Aloise Arnegger (1879-1963), Signerad F Arnold, Sydländsk kustby. Olja på duk, 21x31

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:22:59