KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12473613
nr 1247 3613
Aloise Arnegger (1879-1963), Signerad F Arnold, Sydländsk kustby. Olja på duk, 21x31
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:22:59
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)