KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513039
nr 1751 3039
Alina Witwitzka
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Alina Witwitzka (f. 1949), Sverige, Signerad. Olja på duk, familjen, 71x69 cm, yttermått inklusive ram: 81x80
Alina Witwitzka, polsk-svensk bildkonstnär född 1949 i Krakow, Polen
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:14:37
15/12 16:54:10
Alina Witwitzka
Läs mer om Alina Witwitzka