KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716244
nr 1671 6244
Alice, Rolfstadius (1922-2016), "Bordet en rosa dag". Signerad. Olja på duk, 94x97 cm, yttermått inklusive ram: 99x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:18:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr