KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851006

nr 1585 1006

Alfred East (1849-1913), Fiskare England. Signerad. Olja på pannå, 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:23:05

11/12 18:18:05 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 11 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska