KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851006
nr 1585 1006
Alfred East (1849-1913), Fiskare England. Signerad. Olja på pannå, 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:23:05
11/12 18:18:05
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska