KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218359
nr 1621 8359
Alf Wesström
(1915-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, nakenstudie. Olja på pannå, 65x52 cm, yttermått inklusive ram: 84x73 cm
Alf Wesström, svensk målare, tecknare och musiker född 1915, död 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:50:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Alf Wesström
Läs mer om Alf Wesström