KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878076
nr 1387 8076
Alf Wesström
(1915-1982), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 40x31cm, yttermått inklusive ram: 52x43cm
Alf Wesström, svensk målare, tecknare och musiker född 1915, död 1982.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:14:13
200 kr
300 kr
Alf Wesström
Läs mer om Alf Wesström