KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155083
nr 1715 5083
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad och daterad -74, olja på duk, ramens innermått: 21x24,5, yttermått inklusive ram. 23,5x26,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 20:46:09
700 kr
1.200 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson