KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045161
nr 1604 5161
Alessandro Rhodin
(1897-1971), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad. Olja på pannå, 78x98 cm, yttermått inklusive ram: 96x115 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:28:39
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
Alessandro Rhodin
Läs mer om Alessandro Rhodin