KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385246
nr 1538 5246
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad ATG, Sydländskt motiv, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 24x19 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:50:51
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt