KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14891030
nr 1489 1030
Albert Berg
(1825-1884), Sverige
Oljemålning, Båtar vid kust. Signerad. Daterad 1858, Olja på duk, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x61 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:21:20
12/9 18:11:47