KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816048

nr 1681 6048

Albert Belot, Kvinna. Signerad, daterad -98. Olja på pannå, 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 32x27 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:40:42