KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488183

nr 1448 8183

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Oljemålning, Alain Berck-Vitz (f. 1943), "Le Passage". Signerad, daterad 1977. Olja på duk, 37x69, yttermått inklusive ram: 53x85 cm

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:04:29

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz