KONST / Oljemålningar / Oljemålning+ 4471121
nr 447 1121
Oljemålning+
akvarell, 1800-tal,
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 22 januari 2007
kl 17:06:34
400 kr
650 kr
500 kr
600 kr
700 kr