KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11932409
nr 1193 2409
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Oljemålning, Signerad ÅWA, Sydländsk by. Olja på duk, 73x80
Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:11:03
16/7 06:36:56
150 kr
16/7 18:39:02
Ã…ke Wilhelm Andersson
Läs mer om Ã…ke Wilhelm Andersson