KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384031
nr 1538 4031
Åke Schmägers
(1905-1970), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Åkrar, Sandby Öland". Olja på pannå, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:36:51
28/4 10:11:03
Åke Schmägers
Läs mer om Ã…ke Schmägers