KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155383
nr 1415 5383
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, "dream". Olja på duk, 79x79cm, yttermått inklusive ram: 82x82cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:49:08