KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14154345
nr 1415 4345
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "Majnatt/Leningrad". Olja på duk, 63x52cm, yttermått inklusive ram: 74x63cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:08:49
27/8 09:19:02