KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14154348

nr 1415 4348

Ã…ke Rolfstadius

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, kvinna med blommor. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52cm

Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.

Utrop:

500 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:18:37

Ã…ke Rolfstadius

Läs mer om Ã…ke Rolfstadius