KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114352
nr 1411 4352
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, citroner. Olja på duk, 80x64cm, yttermått inklusive ram: 84x68cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:37:28
14/8 22:56:47