KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893093

nr 1589 3093

Agneta Granstad

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Kvinna, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 118x103 cm

Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 januari 2024
kl 18:20:25

1/1 22:47:01 1      Vinnande bud

Agneta Granstad

Läs mer om Agneta Granstad