KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893093
nr 1589 3093
Agneta Granstad
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Kvinna, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 118x103 cm
Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:20:25
1/1 22:47:01