KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14802059

nr 1480 2059

Agnes McIntyre Croxford, "Friends". Signerad. Olja på duk, 41x61 cm. Yttermått inklusive ram: 53x73 cm

Utrop:

12.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:58:45

1/8 20:53:46 1      Vinnande bud