KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14802059
nr 1480 2059
Agnes McIntyre Croxford, "Friends". Signerad. Olja på duk, 41x61 cm. Yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:58:45
1/8 20:53:46