KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122007

nr 1412 2007

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Sydländskt hus, monogramsignerad. Olja på pannå, 67x75 cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:34:12

16/8 19:17:34 1      Vinnande bud

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg