KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177611
nr 1417 7611
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -66, "Jakobs stege". Olja på pannå, 37x44, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:22:26
6/9 17:48:49
100 kr
6/9 19:11:09
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg