KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122042

nr 1412 2042

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "blå ton", Monogramsignerad. Olja på pannå, 36x43, yttermått inklusive ram: 41x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:06:06

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg