KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122029

nr 1412 2029

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Apartamento", Monogramsignerad, -69. Olja på duk, 50x50, yttermått inklusive ram: 52x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:45:18

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg