KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024499

nr 1402 4499

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 19x28, yttermått inklusive ram: 21x30 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:58:02

7/6 18:59:00 1      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel