KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17232120

nr 1723 2120

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Komposition med hus och skog, Signerad. Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 64x85 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 september 2025
kl 18:03:44

9/9 01:02:14 1      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel