KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334328

nr 1733 4328

Å Von Scheele. Signerad, daterad 1987, fiskeläge. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:06:33

17/10 09:19:33 1      100 kr
19/10 21:05:33 2      Vinnande bud