KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5624689
nr 562 4689
A Taylor, Flodlandskap med figurer, 1800-tal, 61 x 91
Kondition: slitage, tryckskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 januari 2009
kl 18:24:44
850 kr
750 kr
850 kr
900 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr