KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748298
nr 774 8298
A. Hultberg, stilleben, signerad, ramens innermått: 48x68
Kondition: duklagning
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 19:31:36
100 kr
150 kr