KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13976547

nr 1397 6547

A F Atkins, Signerad. Olja på duk, 57x76, yttermått inklusive ram: 74x94 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:36:36

17/5 20:23:50 1      Vinnande bud