KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966729

nr 1396 6729

A Edman. Signerad, daterad 92, komposition. Olja på duk, 120x64cm, yttermått inklusive ram: 125x69cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:06:39

6/5 23:10:24 1      700 kr
10/5 14:20:08 2      Vinnande bud