KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966729
nr 1396 6729
A Edman. Signerad, daterad 92, komposition. Olja på duk, 120x64cm, yttermått inklusive ram: 125x69cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:06:39
6/5 23:10:24
700 kr
10/5 14:20:08