KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4605138
nr 460 5138
1800-tal, signerad W W Goddard, möte i skogen 48x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 april 2007
kl 16:22:59
700 kr
800 kr
800 kr
900 kr
950 kr