KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5896733

nr 589 6733

1800-tal, Signerad JVH, 28x44

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2009
kl 19:30:54