KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191322
nr 1219 1322
1800-tal, religiöst motiv. Olja på duk, 105x75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:21:17
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr