KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088261

nr 1708 8261

1800-tal, Porträtt av Morell Mackenzie. Ej signerad. Olja på duk, 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:01:00

8/6 16:26:35 1      Vinnande bud