KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345498
nr 1434 5498
1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 29x44, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:40:40
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr
900 kr