KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046156

nr 1404 6156

1800-tal, Oidentifierad konstnär. Religiöst motiv. Ej signerad. Olja på duk, 82x61, yttermått inklusive ram: 93x72 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:33:17

21/6 19:25:32 1      Vinnande bud