KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145373
nr 1414 5373
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Kortspelare. Ej signerad. Olja på duk, 61x50, yttermått inklusive ram: 82x70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:13:47
23/8 19:17:47
1.000 kr
23/8 20:07:26