KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8605011
nr 860 5011
1800-tal, Man i skägg, 26 x 19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:51:22
18/11 12:55:32
18/11 17:19:39
200 kr