KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706519

nr 1070 6519

1800-tal, Madonnan med Barnet, 78x59

Kondition: skador, färgbortfall

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 november 2016
kl 19:54:04

20/11 21:50:41 1      Vinnande bud